НОВИНИ КНУБА

21 березня відбувся міжкафедральний семінар за участі доктора Лоренца Гьорреса (Німеччина)

21 березня за ініціативи завідувача кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій проф. Журавського О.Д. та сприяння декана будівельного факультету проф. Іванченка Г.М. відбувся семінар-знайомство  викладачів кафедр будівельних технологій та організації та управління будівництвом з доктором Лоренцом Гьорресом  (Dr.-Ing. Dipl.-Wirt.-Ing., Німеччина), який поділився своїм практичним досвідом в керуванні масштабних будівельних проєктів: будівництво дамб, тунелів, підземних інженерних споруд, електростанцій, тощо.

Пан Гьоррес презентував свою доповідь як благодійний освітній проєкт в допомогу Україні, який реалізує у вигляді лекційних курсів для здобувачів будівельних спеціальностей, зокрема в м. Львові, де перебував протягом лютого 2023 року. Під час зустрічі доктор Гьоррес розповів про власний досвід керівництва будівництвом масштабних інфраструктурних та спеціальних об’єктів в Індонезії, Шрі-Ланці, Індії, Пакистані, Саудівській Аравії та Лівані, поділився особливостями розробки проєктів в різних куточках планети, продемонстрував на прикладах необхідність вирішення організаційно-технологічних задач, які часто виникають перед технологами-проєктувальниками та потребують не тривіальних рішень.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри будівельних технологій проф. Тонкачеєв Г.М., професори та доценти кафедр організації та управління будівництвом та будівельних технологій, заступник декана БФ доц. Козак А.А., вчений секретар кафедри ЗБК доц. Колякова В.М., доцент кафедри ТЗНСтаОП Журавська Н.Є.

Під час зустрічі відбулась жвава дискусія, присвячена нюансам проєктування та реалізації технологічних рішень при виконанні опорних конструкцій методом «стіна в ґрунті», калькулюванню часу та трудових ресурсів, тощо. Дякуємо доктору Лоренцу Гьорресу за цікаву зустріч.

Особлива подяка проф. Журавському О.Д. за організовану зустріч.

Проф. каф. будівельних технологій Шпакова Г.В.