Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

21 грудня 2023 старший викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Савченко А.М. та студенти ЕК-20 та ТЗНС-20 були присутні на презентації річного моніторингового звіту “Україна та Європейський Зелений Курс”.

Захід проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» та проєкту “Україна в Європі “Німецько-Український парламентський діалог, посилення компетенції України в Німеччині та просування європейської інтеграції” Zentrum für die liberale Moderne gGmbH. Проект реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема, Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування – Асоціацією “Енергоефективні міста України”, ГО “Українська академія лідерства”, ГО “Жіночий енергетичний клуб України”, ГО “Дзига”, ГО “Плато” під загальною координацією ГО “ДІКСІ ГРУП”. 

Метою заходу було обговорити досягнутий прогрес України у впровадженні пріоритетів Європейського Зеленого Курсу, а також розглянути наступні кроки влади, уряду та всіх стейкхолдерів на 2024 рік. 

Теми обговорення включали питання про те, наскільки Україна наблизилася до зеленої трансформації, як просуваються реформи в кліматичній політиці, боротьбі з промисловими викидами й управлінні відходами, а також виклики, які сповільнювали впровадження Європейського Зеленого Курсу.

Автор: Савченко А.М.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram