Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

22 грудня 2022 року на кафедрі технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці відбулися захисти магістерських робіт за спеціальністю 101 «Екологія».

Незважаючи на непрості умови, студенти денної та заочної форми навчання гідно представили свої кваліфікаційні роботи.

Вітаємо магістрів та їх керівників із успішними захистами та присвоєнням кваліфікації магістра з екології! Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та нових творчих здобутків!

Автор: зав.кафедрою, д.т.н., професор Ткаченко Т.М.