Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

22 травня співробітники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці провели профорієнтаційну зустріч з учнями СШ № 115

22 травня співробітники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці старші викладачі Петренко Діана Володимирівна та Савченко Антоніна Михайлівна провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-а класу СШ № 115 м. Києва, класний керівник Шпеко Наталія Вікторівна.

В ході зустрічі учням було показано презентацію про КНУБА, ФІСЕ, кафедру ТЗНС та ОП та її спеціальності, було роз’яснено умови вступної кампанії 2023, роздано агітаційну продукцію. Також, учні мали змогу задати запитання і отримали кваліфіковані відповіді. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.

Очікуємо майбутніх абітурієнтів на профорієнтаційну екскурсію 25 травня.

Автор: Савченко Антоніна Михайлівна