НОВИНИ ФІСЕ

студенти групи БЦІ-18 Факультету інженерних систем та екології

22 вересня 2022 р. студенти групи БЦІ-18 Факультету інженерних систем та екології під керівництвом куратора групи ас. Вакуленко Д. І. відвідали Бібліотеку КНУБА. Під час екскурсії у студентів була можливість ознайомилися зі структурою, розташуванням, е-ресурсами та функціями бібліотеки, а саме: читальною залою, віртуальними виставками, рідкісними виданнями, репозитарієм, тощо. Першокурсники пройшли тренінг по користуванню електронними ресурсами Бібліотеки.

Студенти залюбки прийняли участь у квесті з пошуку літератури за допомогою предметного каталогу та картотеки.

Щиро дякуємо представникам та керівництву Бібліотеки за можливість познайомити студентів з інформаційними ресурсами та порядком доступу до них!

Асистент кафедри ТГПіВ Дар’я ВАКУЛЕНКО