НОВИНИ БТФ

25 жовтня – День маркетолога!

Вітаємо всіх маркетологів з професійним святом – Днем маркетолога! Від щирого серця бажаємо здоров’я, невичерпних сил та наснаги, безмежного натхнення та креативу, професійної реалізації та постійного зростання добробуту, а також великого успіху в професії!

Маркетинг завжди на часі, передбачає швидке реагування на зміни у бізнес-середовищі, надає інструменти пошуку перспективних ринків, нових споживачів, інноваційних методів просування товарів та послуг. Маркетологи здатні поєднувати у своїй діяльності мистецтво і науку, вибираючи цільову аудиторію, залучаючи, зберігаючи і нарощуючи кількість споживачів. Важко уявити нині прибуткову діяльність будь-якого підприємства без ефективно функціонуючого відділу маркетингу, без праці маркетолога. Маркетинг зумовлює рівень цивілізованості економіки та соціальних комунікацій. Його розвиток безпосередньо впливає на рівень демократії в суспільстві.

Враховуючи затребуваність фахівців-маркетологів на ринку праці КНУБА здійснює підготовку бакалаврів спеціальності 075 “Маркетинг” та має плани щодо відкриття найближчим часом магістратури за цією спеціальністю.

Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram