![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/День-маркетолога-1.jpg)
25 жовтня – День маркетолога!
Вітаємо всіх маркетологів з професійним святом – Днем маркетолога! Від щирого серця бажаємо здоров’я, невичерпних сил та наснаги, безмежного натхнення та креативу, професійної реалізації та постійного зростання добробуту, а також великого успіху в професії!
Маркетинг завжди на часі, передбачає швидке реагування на зміни у бізнес-середовищі, надає інструменти пошуку перспективних ринків, нових споживачів, інноваційних методів просування товарів та послуг. Маркетологи здатні поєднувати у своїй діяльності мистецтво і науку, вибираючи цільову аудиторію, залучаючи, зберігаючи і нарощуючи кількість споживачів. Важко уявити нині прибуткову діяльність будь-якого підприємства без ефективно функціонуючого відділу маркетингу, без праці маркетолога. Маркетинг зумовлює рівень цивілізованості економіки та соціальних комунікацій. Його розвиток безпосередньо впливає на рівень демократії в суспільстві.
Враховуючи затребуваність фахівців-маркетологів на ринку праці КНУБА здійснює підготовку бакалаврів спеціальності 075 “Маркетинг” та має плани щодо відкриття найближчим часом магістратури за цією спеціальністю.
Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві
Вам також може сподобатись
![Вітаємо студентів ФІСЕ з перемогою у квесті!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_19042023_1-1-500x380.jpg)
Вітаємо студентів ФІСЕ з перемогою у квесті!
24 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4597-500x380.jpeg)
Вручення дипломів магістрів на будівельному факультеті
7 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-23-500x380.jpg)