Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

26 січня 2023 р. на кафедрі технологій захисту навколишнього середовищі та охорони праці ФІСЕ відбулася нарада гарантів освітніх програм стосовно змін у навчальних планах

26 січня 2023 р. на кафедрі технологій захисту навколишнього середовищі та охорони праці відбулася нарада гарантів освітніх програм стосовно змін у навчальних планах для вступників 2023 р. на бакалаврат, магістратуру та аспірантуру. Були присутні завідувачка кафедри докт. техн. наук, проф. Тетяна ТКАЧЕНКО, професорка кафедри, докт. техн. наук, проф. Олена ВОЛОШКІНА, доцентка кафедри, канд. техн. наук Юлія БЕРЕЗНИЦЬКА, доцентка кафедри, канд. техн. наук Олена ЖУКОВА., доцентка кафедри, канд. техн. наук Марина КРАВЧЕНКО. Доцентка кафедри ТЗНСтаОП Марина КРАВЧЕНКО представила нові навчальні плани та зміни, які будуть в ОПП та ОНП порівняно з 2022 р. Зокрема, причиною є відмова від вибіркових дисциплін на першому курсі у бакалаврів та магістрів, зменшення годин аудиторного навантаження в аспірантурі. Також для аспірантів замість педагогічної практики з 2023 р. буде введено науково-педагогічну. Це дозволить майбутнім докторам філософії не лише викладати практичні та лабораторні заняття, але і проходити науково-педагогічне стажування, обмін досвідом з закордонними науковими та освітніми закладами, а також набиратися досвіду керівництва науково-дослідною роботою студентів.

Автор: завідувачка кафедри докт. техн. наук, проф. Тетяна ТКАЧЕНКО