Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

28-31 березня 2023р. співробітники кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці взяли участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Actual issues of the development of science and ensuring the quality of education»

28-31 березня 2023р. співробітники кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Стефанович І.С., Стефанович П.І., Савченко А.М. та студентка групи ЕК-21 Козаченко А.Ю. взяли участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Actual issues of the development of science and ensuring the quality of education» (Florence, Italy). Авторським колективом була представлена доповідь в розділі технічні науки на актуальну тему «Навколишнє середовище і здоров`я людини».

Автор: ст.викл. Савченко А.М.