3 вересня ЗАНЯТТЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ
Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення"

3 вересня ЗАНЯТТЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ

Такий звичний День знань 1.09. 2022 року вийшов зовсім незвичним. Немає традиційної урочистої лінійки, загальних зборів, але є теплі зустрічі, дружні обійми і … несподівана перша пара року – заняття з цивільного захисту. Для студентів 2-го курсу ФІСЕ її провів ст. викладач кафедри ТЗНС, підполковник запасу Корінний В.І. Стисло, конкретно, з гумором – про дуже серйозні та важливі речі, які рятують життя у цей складний воєнний час. Зразу ж, під час оголошення навчальної тривоги, всі попрямували у бомбосховище, де були продовжені заняття.

Викладачі кафедри водопостачання та водовідведення доц. Гіжа О.О. та ст. викладач Балло В.П. показали студентам, де вони мають розташуватися і перебувати під час повітряної тривоги, що треба мати із собою і як поводитися, перебуваючи у бомбосховищі.

Такі нові реалії.

Викладачі кафедри водопостачання та водовідведення:
доцент Гіжа О.О., старший викладач Балло В.П.