![3 вересня ЗАНЯТТЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/VV_03092022_1.jpg)
3 вересня ЗАНЯТТЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ
Такий звичний День знань 1.09. 2022 року вийшов зовсім незвичним. Немає традиційної урочистої лінійки, загальних зборів, але є теплі зустрічі, дружні обійми і … несподівана перша пара року – заняття з цивільного захисту. Для студентів 2-го курсу ФІСЕ її провів ст. викладач кафедри ТЗНС, підполковник запасу Корінний В.І. Стисло, конкретно, з гумором – про дуже серйозні та важливі речі, які рятують життя у цей складний воєнний час. Зразу ж, під час оголошення навчальної тривоги, всі попрямували у бомбосховище, де були продовжені заняття.
Викладачі кафедри водопостачання та водовідведення доц. Гіжа О.О. та ст. викладач Балло В.П. показали студентам, де вони мають розташуватися і перебувати під час повітряної тривоги, що треба мати із собою і як поводитися, перебуваючи у бомбосховищі.
Такі нові реалії.
Викладачі кафедри водопостачання та водовідведення:
доцент Гіжа О.О., старший викладач Балло В.П.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/І-1-1-500x380.jpg)
Переможці конкурсу Steel Freedom 2022
7 Грудня, 2022![Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2022](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_25122022_1_1-500x380.jpg)
Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2022
25 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/krasivi-kartinki-zi-vsesvitnim-dnem-pocilunku-7-1.jpg)