Новини,  НОВИНИ КНУБА

4 грудня – Всесвітній день обіймів

Всесвітній день обіймів відзначається двічі на рік – 4 грудня  та 21 січня. Зараз важко сказати, хто придумав це свято. Швидше за все, це були студенти – в кінці першого місяця зими вони стали обіймати один одного без будь-якого підтексту. Вважається, що в цей день отримати свою порцію “приємностей” може навіть стороння вам людина. Психологи кажуть, що обійми фізично корисні для людини. Коли людина обіймається, то в організмі виробляється гормон окситоцин, який допомагає відчувати близькість між людьми. Тому обійми й популярні. Тож така порада від спеціалістів. Дітей рекомендується обіймати хоча б чотири рази на день, а дорослим варто обійматися чотири-вісім разів на день.

Обійміть один одного! Подаруйте своє тепло близьким та рідним, поділіться своїми обіймами. Нехай сьогодні всі стануть трішечки ближче, нехай ніжність та турбота об’єднають людей. І сонце, обіймаючи нас своїми променями, нехай наповнить життя радістю, світлом, добром.

З Днем обіймів!

Інформаційний центр