![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/8923fcc2fe9ed3e7e895ac65d10e9348_w960.jpg)
4 грудня – Всесвітній день обіймів
Всесвітній день обіймів відзначається двічі на рік – 4 грудня та 21 січня. Зараз важко сказати, хто придумав це свято. Швидше за все, це були студенти – в кінці першого місяця зими вони стали обіймати один одного без будь-якого підтексту. Вважається, що в цей день отримати свою порцію “приємностей” може навіть стороння вам людина. Психологи кажуть, що обійми фізично корисні для людини. Коли людина обіймається, то в організмі виробляється гормон окситоцин, який допомагає відчувати близькість між людьми. Тому обійми й популярні. Тож така порада від спеціалістів. Дітей рекомендується обіймати хоча б чотири рази на день, а дорослим варто обійматися чотири-вісім разів на день.
Обійміть один одного! Подаруйте своє тепло близьким та рідним, поділіться своїми обіймами. Нехай сьогодні всі стануть трішечки ближче, нехай ніжність та турбота об’єднають людей. І сонце, обіймаючи нас своїми променями, нехай наповнить життя радістю, світлом, добром.
З Днем обіймів!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/hugging-day-mizhnarodnyj-den-obijmiv-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-30-225-2-75x75.jpg)
Кращі боксери Києва
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/vijskovyj-universytet-500x380.jpg)
День відкритих дверей на Кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського
19 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-2-500x380.png)
ВСТУПАЙ, НАВЧАЙСЯ, ВІДБУДОВУЙ!
4 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Мелодії_української_душі_О_Слєпцов-2-500x337.jpg)