Цифрові інструменти Google для освіти: серпнева сесія в цифрах

25 липня 2022 року розпочалось дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від Міністерства освіти і науки України та Google Україна.

До участі у першій навчальній сесії подали заявки майже 40 тис. педагогічних працівників з закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Навчання проходило за трьома рівнями:

Базовий – 3 модулі, що передбачають роботу з мобільними пристроями та можливість отримати сертифікат на 30 годин (1 кредит ЄКТС);

Середній – 1 модуль, що базується на роботі з вебпереглядачем Google Chrome частково з мобільних пристроїв, частково з персонального комп’ютера, передбачає можливість отримати сертифікат на 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС);

Поглиблений – 1 модуль, що передбачає роботу з Chrombook або персональним комп’ютером, ноутбуком з операційною системою Chrome OS Flex. Частково вправи можна виконати з мобільних пристроїв з операційною системою Android та є можливість отримати сертифікат на 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС).

Понад 18 000 сертифікатів за базовим рівнем отримали учасники серпневої сесії програми «Цифрові інструменти Google для освіти», серед яких 25 науково-педагогічних працівників Київського національного університету будівництва і архітектури.

Середній та поглиблений рівень доступні для учасників, які успішно завершили навчання відповідно за базовим та середнім рівнями в межах однієї сесії bit.ly/2223gwua.

У період з 25 липня до 21 серпня 2022 року повний курс «Цифрові інструменти Google для освіти» успішно завершили 10 науково-педагогічних працівників нашого університету.

Разом з тим, безоплатне дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» триває! Вже з 5 вересня до другої сесії програми мають можливість долучитися 65 науково-педагогічних працівників університету. Долучайтеся до навчання цифровим інструментам Google!

Інформацію для формування колективної заявки від Київського національного університету будівництва і архітектури прохання надсилати за формою https://forms.office.com/r/0HRP1Kdiyc не пізніше ніж за 10 днів до наступної щомісячної сесії програми.

Відділ сприяння індивідуального розвитку
Центру з питань забезпечення якості освіти КНУБА