Засідання Вченої ради КНУБА 12.10.2023

У четвер 12 жовтня 2023 р. в КНУБА пройшло позачергове засідання Вченої ради університету.

Засідання було розпочате з вручення Кривенку Павлу Васильовичу, доктору технічних наук, професору кафедри технології будівельних конструкцій і виробів КНУБА, директору науково-дослідного інституту в’яжучих речовин та матеріалів ім. В.Д. Глуховського почесного звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ», яке було присвоєне Указом Президента України №590/2023 від 27 вересня 2023 року. Вітаємо Павла Васильовича з таким потужним визнанням та визначною нагородою!

Першим пунктом порядку денного були заслухані доповіді проректора з навчально-методичної роботи, доц. Шпакова А.В. та проректора з навчальної роботи та комплексного розвитку, доц. Хоменка О.М. щодо питання діяльності ВСП ІІНО КНУБА за результатами проведених перевірок.

Далі було заслухано повідомлення першого проректора університету проф. Чернишева Д.О. про зміни в організаційній структурі КНУБА.