Засідання Вченої ради КНУБА

У п’ятницю 2 червня 2023 р. в КНУБА пройшло чергове засідання Вченої ради університету. Засідання розпочали з вручення атестатів доцента і професора викладачам університету, а також нагородження факультетів-переможців чемпіонату КНУБА з плавання. Перше місце цього року виборов архітектурний факультет, друге місце посів будівельний факультет, третє – будівельно-технологічний.  Вітаємо всіх молодих спортсменів!

Першим пунктом порядку денного була заслухана спільна доповідь проректора з навчально-методичної роботи доц. Шпакова А.В., відповідального секретаря приймальної комісії доц. Кравчука О.А. та начальника відділу по роботі з іноземними студентами Шика В.П. щодо підготовки до проведення вступної кампанії в КНУБА в 2023 р.

Наступним був начальник навчального відділу доц. Войтенко О.С., який доповів про результати захисту кваліфікаційних (магістерських) випускних робіт здобувачів другого освітнього рівня, які навчаються в КНУБА за освітньо-науковими програмами.

Наприкінець підвели підсумки голосування з кадрових питань та з присвоєння вчених звань. Результати голосування оголосив голова лічильної комісії проф. Товбич В.В.