НОВИНИ КНУБА

Архітектурно-будівельний форум з питань відновлення країни

11 травня у КВЦ “Парковий” пройшов архітектурно-будівельний форум з питань відновлення країни. В заході взяли участь: Дубинка О.В., Хоменко О.М. з кафедри Організації і управління будівництвом (КНУБА) ,  Козак А.А. з Будівельного факультету (КНУБА), Партнери Університету:  Ірина Алдакімова – UGLA ERP\CRM sistems з та Дмитро Фірсов – VEKA – Україна.  Між КНУБА  та UGLA erp/crm system підписано офіційний Меморандум щодо співробітництва, що свідчить про серйозність намірів.

Наразі в Україні повномасштабна війна. Зараз як ніколи потрібно розробляти  різні соціальні програми, які будуть залучені на підтримку економіки країни. Один із соціальних напрямків — це розробка спеціального курсу для студентів КНУБА, які будуть вчитися працювати на нових, сучасних програмних рішеннях і мати можливість ставати кваліфікованими фахівцями, які здобувають якісну освіту на новітніх програмних рішеннях.

Вже восени студенти КНУБА прослухають цей курс, який буде викладати Oleksandr Dubynka, кандидат технічних наук, доцент кафедри організації і управління будівництвом.

Це не тільки вагомий внесок у розвиток науки нашої країни. Це ще й  можливість для КНУБА залучати ще більше студентів, які відчують модернізацію у навчанні. А головне, можливість отримувати найкраще в Україні, а не за її межами.

Олександр Дубинка, доцент кафедри ОУБ (КНУБА)