НОВИНИ КНУБА

Банно-пральний комплекс для збройних сил України

Спільний проект КНУБА, депутата Київради Юрія Тихоновича та Благодійного фонду «Український вектор» на підтримку українських військових вже на фінальній стадії. Це – мобільний банно-пральний комплекс. Найближчим часом він поїде на лінію фронту. Ідея створення даного комплексу виникла одразу ж після запиту наших військових про необхідність у засобах гігієни.

Небайдужі представники КНУБА на чолі з ректором Петром Куліковим,  депутатом  Киїївради Юрієм Тихоновичем та представники благодійного фонду «Український вектор» переобладнали вантажівку для потреб військовослужбовців. Проведені роботи з утеплення контейнера, встановлений титан з можливістю твердопаливного та електричного підігріву води, 2 баки, які вміщують по 1000 літрів води, дві пральні та дві сушильні машини і 4 душових місця. Даний комплекс також оснащений електропроводкою з можливістю під’єднання до штатної електромережі або генератора.

Зручний і практичний банно-пральний комплекс буде виконувати свої задачі на бахмутському напрямку. Він включає можливість попрати та висушити речі, а також прийняти душ для військових. Одночасно може обслуговувати 4-х людей.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram