НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Будівельно-інформаційне моделювання (ВІМ) в ПЦБ

На будівельному факультеті 30 листопада для студентів 1 курсу спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» відбулася перша із серій презентацій освітньо-професійної програми (ОПП) «BIM-технології в промисловому та цивільному будівництві». В ознайомчій зустрічі  взяли участь декан будівельного факультету Іванченко Григорій Михайлович, гарант ОПП Юрченко Віталіна Віталіївна та представники випускових кафедр. В рамках презентації було виділено основні особливості BIM-технологій в будівництві, акцентовано увагу на затребуваність спеціалістів даного напрямку на ринку праці. Серед здобувачів виявлена зацікавленість даною освітньо-професійною програмою.

З початку грудня буде розпочато формування груп зі студентів 1 курсу спеціальності  192 «Будівництво та цивільна інженерія» для подальшого навчання, з наступного навчального року, за ОПП «BIM-технології в промисловому та цивільному будівництві».