Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ЧЕТВЕРТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ”. Перший день.

22 листопада 2023 року розпочала роботу ЧЕТВЕРТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ”. Для привітальння учасників конференції слово було надано проректору з науково-педагогічної роботи Ковальчуку Олександру Юрійовичу, декану Факультету Інженерних Систем і Екології Олександру Примаку, завідувачу кафедри Водопостачання та водовідведення Віктору Хоружому і завідувачу кафедри Технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Тетяні Ткаченко.
З вітальним словом до учасників конференції звернулись також Президент Асоціації “Укрводоканалекологія” Дмитро Новицький та директор “Інституту міського господарства” Олександр Кравченко.
До обідньої перерви конференція проводилась в університецькому залі засідань, де учасники могли виступити біля трибуни, а також доповісти свої наукові дослідження, приєдновшись дистанційно.
Після обідньої перерви продовження конференції відбулось із спеціалізованої мультимедійної аудиторії кафедри водопостачання та водовідведення.
Цікаві доповіді учасників конференції слухали присутні в залі та науковці, що приєднались до конференції дистанційно.
На конференції виступили і представники фірм, які впроваджують наукові розробки та на практиці втілюють науку у виробництво.
З нетерпінням чекаємо на продовження конференції 23 листопада 2023 року з 10-00 із залу засідань 466 де намічено ще багато цікавих виступів. З матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті:  https://www.knuba.edu.ua/faculties/fise/ecology-resource-energy-participants-registration/