НОВИНИ КНУБА

Делегація КНУБА бере участь у Міжнародному Форумі Rebuild Ukraine

Розпочався візит ректора нашого університету Петра Кулікова та проректора з міжнародних зв’язків Олени Бондар до Варшави (Польща) для участі в Міжнародному Форумі Rebuild Ukraine.
Форум передбачає насичену програму, а також проведення низки запланованих зустрічей із нашими Міжнародними партнерами.
Перша така зустріч, яку влаштувала Торгова-промислова палата Італії в Україні, вже відбулася вчора. На даній зустрічі були представники міжнародних фондів, бізнес-еліт Італії, амбасада та координати розвитку італійсько-української співпраці. На даному заході з промовою-зверненням до італійської спільно виступив наш ректор, який представив не тільки наш університет, але й всю освітньо-професійну спільноту України.
Візит продовжується, попереду ще багато цікавих зустрічей!

Інформаційний центр