НОВИНИ КНУБА

День відкритих дверей КНУБА

6 травня відбувся День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури, який проходив у форматі офлайн, а також у прямому ефірі з трансляцією на Youtube. До КНУБА завітали близько 500 осіб з різних регіонів України. День відкритих дверей КНУБА є особливо корисним для вступників, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. Мета проведення заходу – надання вступникам інформації про особливості навчання в університеті, спеціальності, підготовчі курси з предметів НМТ та предметів творчого конкурсу для вступу до КНУБА, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів. У КНУБА є  можливість розвивати інтерес до професії, розвивати свої здібності та таланти, здобувати професійні знання, вміння і навички для того, щоб бути завжди затребуваним фахівцем на ринку праці. Плануй своє майбутнє разом з КНУБА!

Під час проведення заходу для гостей було запропоновано взяти участь у майстер-класі з кастомізації мерчу та майстер-класі з рисунку на алеї будівельників,  відвідати музей студентських робіт та оглядову екскурсію університетом, послухати цікаву доповідь про  зелене будівництво та технології майбутнього (BIM-технології), поспілкуватися з представниками факультетів та компаній-роботодавців. Вступники та батьки мали можливість відвідати виставку науково-студентського гуртка «КНУБА hub», на якій було представлено сучасні будівельні матеріали, архітектурні моделі та проєкти, які виготовляють студенти за допомогою 3-D пластикового принтеру. Для вступників, які бажають навчатись на Архітектурному факультеті, викладачі КНУБА провели пробні вступні іспити з рисунку, композиції, графіки-креслення, живопису.

Усіх охочих вступників та їх батьків, які не змогли відвідати захід з будь-яких причин, КНУБА запрошує на наступні зустрічі, а також індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії, які проводяться двічі на місяць.

Переглянути День відкритих дверей КНУБА можна в Youtube на офіційному каналі KNUBA VIDEO.

Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram сторінці knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram