до 2024

 

Міжнародний академічний рейтинг “Золота фортуна” був започаткований в Україні з 1993 року. Його засновники – Національна академія наук України та Кабінет Міністрів України. В президію рейтингу входять керівники академій наук з 29 країн світу. У визначенні переможців беруть участь спеціалісти Інституту соціології НАН України, народні депутати України, керівники Міністерств, ведучі засоби масової інформації. «Золота Фортуна» – це об’єктивна оцінка праці особистостей і трудових колективів.

Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

Обранці Рейтингу «Золота Фортуна» нагороджуються Золотими і Срібними Стелами та Дипломами якості, Георгіївськими орденами і медалями. Вищою нагородою є Срібна «Богиня Фортуна з золотим мечем». За час існування Рейтингу нею були відзначені видатні особистості, культурні і наукові центри.

 

  

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram