Новини,  НОВИНИ КНУБА

Учитесь, читайте,

І чужому научайтесь,

І свого не цурайтесь.

Т.Г. Шевченко «І мертвим, і живим, і ненародженим»

Тарас Шевченко – видатний український поет, художник, громадський діяч – безперечно одна з найвидатніших постатей нашого народу. До дня народження Т.Г. Шевченка в КНУБА пройшли урочисті заходи. Зокрема, в зимовому саду був проведений науково-поетичний захід «Вірші великого Кобзаря лунають світом». На зустрічі був презентований відеоролик з декламуванням поеми Т.Г. Шевченка  «І мертвим, і живим, і ненародженим» за участю проректорів, викладачів та студентів КНУБА. Були продекламовані вірші Кобзаря іноземними мовами. Велика подяка викладачам кафедри Мовної підготовки і комунікацій факультету ГІСУТ.

Життя Тараса Шевченка – символ тернистого шляху боротьби. Минають роки, століття, а гострота і сила його слова живе. Дух свободи, якої прагнув Кобзар, приходить до українців і додає упевненості у власному самоствердженні. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Загадку феномену особистості Шевченка досі нерозгадано! Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів.

На жаль, частина виступів студентів, які були підготовлені у відеозаписі, з технічних причин не були продемонстровані. Але найближчим часом на відео ресурсах КНУБА вони будуть доступні.

Олена Нестеренко, декан факультету ГІСУТ