Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Доцент кафедри водопостачання та водовідведення пройшла підвищення кваліфікації за програмою І ОНЛАЙН ШКОЛА “ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ”

З 01.11.2023-13.12.23 доцент кафедри водопостачання та водовідведення, Величко Світлана Віталіївна успішно завершила навчання та отримала сертифікат  підвищення кваліфікації за програмою І ОНЛАЙН ШКОЛИ “ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ”. Програма розроблена інститутом цифровізації освіти НАПН України, інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, ДНУ «український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УКРІНТЕІ), Радою молодих вчених Національної академії педагогічних наук України, офісом підтримки вченого освітній хаб «Центр неперервної освіти / lifelong education centre».
Обсяг програми 2 кредити ЄКТС, з програмою підвищення кваліфікації та фотозвітом можна ознайомитися за посиланням: