Довженко Валерія Володимирівна

Освіта:

1. Закінчила у 2017 р. “Державну художню школу ім. І.Г.Першудчева” Кам’янської міської ради, диплом з відзнакою.

2. Закінчила у 2023 р. Київський національний університет будівництва та архітектури, спеціальність – 191 Архітектура та містобудування, освітня програма – Архітектура та містобудування.

Досягнення та професійна діяльність:

1. Одна з архітекторів волонтерського проєкту тимчасового модульного житла на Вінничині за підтримки Благодійного фонду “Крила” у 2022 р.

2. Переможниця стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука у 2023 році,  науковий напрям – Архітектура та будівництво, тема роботи “Використання технології 3D-друку, як запорука інноваційної відбудови країни в післявоєнний період”.

3. Учасниця канадського конкурсу “SHEBUILDS UKRAINE HACKATHON 2023” з командою “3D-BUILD” за тематикою використання технології будівництва 3D-друку у відбудові України. 

4.  З 14.02.2023р. працювала в Київському національному університеті будівництва та архітектури на посаді лаборанта, кафедра Образотворчого мистецтва та архітектурної графіки.

5. У 2023 р. – архітектор волонтерського проєкту мобільних мийних душевих для ЗСУ за підтримки Благодійного фонду “Український вектор” та КНУБА.

6. Одна з архітекторів волонтерського проєкту тимчасового модульного житла для внутрішньо переміщених осіб на Київщині у 2023р. 

Творчі роботи

Проєктні роботи 

Дипломи та сертифікати

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram