Новини,  НОВИНИ КНУБА

Дискусійний клуб з права КНУБА співпрацює з Державним податковим університетом

23 листопада відбулось спільне засідання Дискусійного клубу з права кафедри політичних наук і права КНУБА та Наукового гуртка кафедри приватного права Державного податкового університету.

Запрошеним спікером була професорка кафедри політичних наук і права Наталія Сердюк. Тема її виступу: «Розбудова України як соціальної, правової держави». Формат заходу – змішаний.

Говорили про історико-правові закономірності розвитку України, як соціальної держави; урбанізацію та індустріалізацію; характеристики поняття «соціальна держава», прояви соціальної держави; про концепцію розвитку суспільства в соціальній правовій державі.

Жваве обговорення викликало питання розвитку духовності нації та практичні ситуації сьогодення, що повʼязані з нею. Студенти КНУБА та ДПУ, викладачі Податкового університету висловили вдячність за цікаву, актуальну тему виступу.

Алла Бабюк