Вебінар “Народні художні промисли та крафт в сучасному мистецтві та інтер’єрах в Україні, Європі, США” організований Радою з розвитку креативної економіки КМУ

02 червня 2022 року студенти та викладачі кафедри дизайну, зокрема Косаревська Р.О. та Чепенко Н.Г., долучилися до вебінару “Народні художні промисли та крафт в сучасному мистецтві та інтер’єрах в Україні, Європі, США” організованого Радою з розвитку креативної економіки КМУ.

Під час події говорилось:
▫️ про силу народних художніх промислів та крафту як інструмент культурної дипломатії України та світу;
▫️ про приклади вдалих колаборацій в мистецтві між майстрами НХП, крафтерів з дизайнерами в Україні, Європі, США, важливу роль майстрів у проєктах;
▫️ про найкращі приклади вдалих колаборацій в інтер’єрах між майстрами НХП, крафтерів з дизайнерами в Україні, Європі, США та важливу роль майстрів у проєктах;
▫️ про шлях бренду Yakusha Design на міжнародну арену, про перепони та перемоги;
▫️ про переваги, які отримують майстер та дизайнер від співпраці.

Спікерками вебінару були:

Анастасія Білецька, співвласниця та креативна директорка MaЇno Design Ukraine, журналістка, членкиня експертної ради 2020-2021 рр. УКФ, лекторка, кураторка виставок українських предметних дизайнерів та дизайн брендів на Maison et Objets, Paris Design Week та Milan Design Week. MaЇno представляє найкращі українські бренди в Європі, які вражають прихильників дизайну.

Вікторія Якуша, засновниця Yakusha Design, мультидисциплінарної студії живого дизайну та архітектури. Команда Yakusha Design створює сучасну українську архітектуру, інтер’єри. А засновані у 2014 році колекція меблів, світла та декору FAINA сьогодні є брендом світового рівня із власною галереєю українського дизайну в Антверпені.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Приєднатись до команди з розробки концепції розвитку міста Чернігова студією Yakusha, про що під час вебінару говорила лідерка проєкту Вікторія Якуша, можна за допомогою анкети