Генеральний спонсор урочистого святкування 75-річчя з дня утворення кафедри Водопостачання та водовідведення КНУБА

Українська компанія ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» – виробник і постачальник обладнання у галузі водоочистки та водопідготовки для житлово-комунального господарства, соціальних та промислових об’єктів, комерційних цілей та приватного застосування.
Компанія розпочала свою діяльність у листопаді 2012 року у складі «ІВІК Холдинг-Груп». Із самого початку ми дуже ретельно підбирали майбутніх постачальників, аби наша продукція змогла задовольнити потреби клієнтів абсолютно у всіх сферах: у побуті, cфері послуг та промисловості. Нашими постійними постачальниками є світові компанії виробники: Puricom Europe, Pollet Water Group, International Drops, Saleplas, Pentair та інші.

Професіоналізм - невід'ємна риса нашої компанії, адже ми зібрали кваліфікованих та вмотивованих спеціалістів з підбору обладнання, інженерів, проєктантів та сервісних монтажників.

Наразі наше виробництво активно працює та розробляє мобільні станції водопідготовки задля вирішення проблем із забезпеченням питної води населення України на деокупованих територіях або у територіальних громадах із проблемами водопостачання.
Одними з таких cтанцій (установок) очищення/доочищення та знезараження питної води є:
  1. Пересувні водоочисні комплекси.
  2. Системи фільтрації води у надзвичайних ситуаціях EWFS-01.
  3. Питні фонтани (із комплектом обладнання).
  4. Соціальні бювети.
Компанія «ІВІК Формула Води» також є виробником побутових та комерційних систем зворотного осмосу, систем знезалізнення, пом’якшення і комплексного очищення води із застосуванням екологічно безпечних матеріалів і ресурсозберігаючих технологій, відповідаючих європейським стандартам якості.
Компанія має розвинуту сервісну службу та інженерний відділ. Спеціалісти сервісного центру виконують роботи з:
  • проєктування водоочисних систем;
  • шеф-монтажні, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи;
  • проводимо аудит об’єктів, де встановлено застаріле або неробоче обладнання, пропонуємо модернізацію
  • сервісне та післягарантійне обслуговування водоочисних систем.
Ми прагнемо задовільнити потреби у питній воді населення територіальних громад, ЗСУ, ДСНС шляхом розробки готових проєктів по доочищенню та знезараженню питної води.

Сайт компанії:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram