Стоянова Вікторія Вікторівна. Кафедра водопостачання та водовідведення.

Публікації Стоянової Вікторії Вікторівни, аспіранта кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА

Тези доповідей

1. ІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція, присвячена Всесвітньому дню охорони довкілля, 5 червня. 07.06.2021 р., м. Київ, КНУБА – “Використання оксидів заліза для обробки хромовмісних стічних вод підприємства”.
  2. Міжнародна науково-практична конференція “ENVIRONMENT.RESOURCES.ENERGY”. 24-26 листопада 2021 р.. м. Київ, КНУБА – “Експериментальні дослідження знезалізнення води гальванокоагуляцією”.
  3. III Міжнародна науково-практична конференція “Просторовий розвиток територій:традиції та інновації”. 25-26 листопада 2021 р., м. Київ, ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСВІТИ КНУБА – “Дослідження процесу отримання феромагнітних осадів”.
  4. Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених “BUILD-MASTER-CLASS-2021”. 01-03 грудня 2021 р.. м.Київ, КНУБА – “Дослідження процесу очистки стічних вод гальванічного цеху від сполук хрому”.
  5. Міжнарожна науково-практична конференція молодих вчених “BUILD-MASTER-CLASS-2020”. 25-27 листопада 2020 р.. м.Київ, КНУБА – “Ресурсозберігаюча технологія очистки стічних вод гальванічних виробництв звикористанням феромагнітної суспензії”.
  6. Міжнародний науково-технічний форум. “Архутектура та будівництво: Відновлення України.Наука,технологія,практика”. VII Міжнародна науково-технічна конференція “Ефективні технології в будівництві”. 17-18 листопада 2022р., м.Київ, КНУБА – “Очистка травильних розчинів гальванічного цеху”
  7. Міжнародний науково-технічний форум. “Архутектура та будівництво: Відновлення України.Наука,технологія,практика”. VII Міжнародна науково-технічна конференція “Ефективні технології в будівництві”. 17-18 листопада 2022р., м.Київ, КНУБА – “Електрохімічний метод очистки хромовмісних стічних вод”