ВІДОМОСТІ ПРО САМООЦІНЮВАННЯ. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 194. КАФЕДРА ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Аналіз освітньої програми за спеціальністю 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»
галузі знань 19. “Архітектура та будівництво”
рівень вищої освіти: перший (БАКАЛАВР)

ВІДОМОСТІ
про самооцінювання освітньої програми

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ ОП ВОДОГОСПОДАРСЬКЕ БУДІВНИЦТВО І УПРАВЛІННЯ ВОДНИМИ РЕСУРСАМИ ТА СИСТЕМАМИ
✅У рамках Програми проведення акредитаційної експертизи з використанням технічних засобів відеозв’язку освітньо-професійної програми «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбудеться:
‼️ Відкрита зустріч з експертами: ID 7751 КНУБА, ОП Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами
⏱Час: 05 квітня, 2023 14:30
📌Приєднатися до Zoom Meeting 🌐 https://us04web.zoom.us/j/76002793193…
Ідентифікатор: 76002793193
Код доступу: z5N2NU
🟢 На зустріч запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу.