НОВИНИ КНУБА

Фестиваль науки 2023 в КНУБА: успішний та надихаючий

Перші підсумки

25 травня 2023 року відбувся Фестиваль науки в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА). Цей захід був проведений з метою популяризації науки та спрямований на ознайомлення громади Солом’янського району, майбутніх і теперішніх студентів КНУБА, викладачів та членів їхніх родин із науковим потенціалом університету та напрямками наукових досліджень.

У рамках заходу було проведено різноманітні екскурсії, лекції, організовані наукові стенди факультетів, хімічні досліди й демонстрації професійного обладнання та його застосування. Було також представлено наукові студентські проекти, а гості мали можливість активно спілкуватися з вченими, дослідниками та науковою молоддю.

Фестиваль науки зібрав близько 500 учасників і став чудовим способом провести час у цікавому та корисному спілкуванні.

Щиро дякуємо адміністрації, факультетам, студентам і гостям цього свята за їхнє сприяння та активну участь.

Цей фестиваль підкреслює значення розвитку наукового потенціалу університету та його важливість для формування сучасного освітнього середовища. Ми сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть зростанню науково-дослідницької активності університету та сприятимуть розвитку нових інноваційних проектів і залученню перспективної молоді до навчання в КНУБА.

Ще раз висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до цієї події. Ваша підтримка та участь у цьому заході мають велике значення для нас. Разом ми будуємо майбутнє, де наука стане каталізатором відновлення і прогресу нашої країни.

Проректор з навчально-методичної роботи
Шпаков Андрій Васильович