НОВИНИ ГІСУТ,  НОВИНИ КНУБА

Геодезична практика може бути різною

Як поєднати засвоєння теоретичних знань на практиці та можливість побути на природі? Звичайно ж пройти навчальну геодезичну практику на базі КНУБА  «Будівельник», що знаходиться в м. Козині.  Учбовою групою БЦІ-17, під керівництвом старшого викладача кафедри Інженерної геодезії Чуланова П.О., було опрацьовано основні польові складові процесу тахеометричного знімання. а саме: закріплені точки ходу, виконані польові вимірювання, обраховані координати закріплених точок, виконано нівелірне знімання, знайдені висоти точок, виконано тахеометричне знімання. Повернувшись до Києва студенти будуть виконувати камеральні роботи та створювати план тахеометричного знімання. КНУБА –  універсальна освіта для сучасного життя.

Інформаційний центр