Новини,  НОВИНИ КНУБА

Гостьова лекція доцента кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Фесенка О.А.

22 листопада 2023 року на запрошення заступника декана факультету архітектури, будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету (ЛНТУ), доцентки Ірини Вікторівни Задорожнікової, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Олег Анатолійович Фесенко виступив з лекцією для бакалаврів та магістрів ОП «Будівництво та цивільна інженерія» ЛНТУ на тему «Вогнестійкість будівельних конструкцій».

Лекція проходила в змішаному форматі: викладачі кафедри та здобувачі першого ступеня вищої освіти «бакалавр» зібрались в аудиторії, а більшість магістрів приєднались дистанційно.

Під час лекції О.А. Фесенко розглянув такі питання:

• Нормативні вимоги щодо забезпечення вогнестійкості будівельних конструкцій;
  • Навантаження і впливи на конструкції в умовах вогневого впливу пожежі;
  • Міцнісні та деформаційні характеристики будівельних матеріалів за підвищених температур;
  • Методи розрахунку будівельних конструкцій на вогнестійкість;
  • Особливості теплофізичного і статичного розрахунку будівельних конструкцій на вогнестійкість;
  • Можливості програмних комплексів щодо розрахунку на вогнестійкість.
  • Приклади практичного розрахунку будівельних конструкцій на вогнестійкість.

На лекції були присутні викладачі кафедри БЦІ ЛНТУ на чолі із завідувачкою кафедри, доцентом Ольгою Ужеговою: професор Олександр Андрійчук, доцент Ірина Задорожнікова, доцент Світлана Ротко, доцент Руслан Пасічник, доцент Орест Пахолюк.

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій висловлює щиру подяку заступнику декана факультету архітектури, будівництва та дизайну, доценту Ірині Задорожніковій, яка започаткувала цикл лекцій із проєктування будівель та споруд, для здобувачів вищої освіти, завідувачці кафедрою будівництва та цивільної інженерії Ользі Ужеговій за запрошення провести лекцію доценту кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, к.т.н. Олегу Фесенку.

Дякуємо доценту кафедри, к.т.н. Олегу Анатолійовичу Фесенку за новий та цікавий досвід для здобувачів вищої освіти – майбутніх фахівців у галузі будівництва.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та продовження циклу лекцій «Проєктування будівель та споруд», для здобувачів вищої освіти.

Вчений секретар кафедри ЗБК

к.т.н., доцент                                        В. Колякова