Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

19 – 21 червня  2023 р. співробітники кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці Стефанович І.С., Стефанович П.І., студент групи ПЦБ 54 , Будівельний факультет, Журавський Дмитро Олександрович  взяли участь у ХХІV International Scientific and Practical Conference «Current scientific opinions on the development of current education», June 19 – 21, Milan, Italy. Була представлена доповідь в розділі технічні науки на актуальну тему «Заходи цивільного захисту у Нідерландах».

Автор: викладач каф. ТЗНС та ОП Павло СТЕФАНОВИЧ.