НОВИНИ БФ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Інструктаж з техніки безпеки на будівельному факультеті КНУБА

30 листопада 2022 року на будівельному факультеті КНУБА відбувся позаплановий інструктаж для викладачів, інженерів, лаборантів та представників кафедр з питань пожежної безпеки, охорони праці на робочому місці та цивільного захисту. Його проводили Гетман Олена Миколаївна та Король Олексій Олександрович. Всім присутнім нагадали правила безпеки перебування на робочих місцях та наголосили на їх виконанні. Особливу увагу звернули на правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», порядок пересування учасників освітнього процесу до укриття, дотримання правил поведінки в укритті та правила поведінки під час обстрілу. Співробітники факультету мали змогу ставити запитання і дискутувати з доповідачами щодо пожежної безпеки, охорони праці на робочому місці та цивільного захисту з урахуванням особливостей військового стану в країні.

Практичною складовою інструктажу було тренування на відкритому повітрі із залученням порошкових та вуглекислотних вогнегасників, який провів Король О.О. і показав правила користування ними. Кожен з учасників мав змогу під пильним наглядом начальника відділу охорони праці КНУБА пройти практичні тренування з використанням вогнегасників.

Максим Горбач, заступник декана будівельного факультету КНУБА