НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

Інтернаціоналізація  освіти: Університет  прикладних наук  м. Любек (Німеччина)

В  період  4  по  8 грудня  2023 року  відбувся  візит  до   Університету  прикладних наук  м. Любек (Німеччина) представників  кафедри  архітектурного проєктування  цивільних  будівель і споруд КНУБА доцента  Кащенко Тетяни Олександрівни та доцента, заступника  декана архітектурного факультету Брідні Лариси Юріївни.
КНУБА багато років має творчі зв’язки з  Університетом   прикладних наук  м. Любек. З початком повномасштабної агресії  університет Любека висловив підтримку нашому  університету: читання лекцій на платформі Futurelearnlab, передача  програмного  забезпечення, допомога  студентам.

Університет  прикладних наук  м. Любек. Проф. Офферманн, Кащенко Т.О., Брідня Л.Ю

В навчальному  корпусі Університету  прикладних наук  м. Любек.

Під  час  візиту  відбулися  зустрічі з деканом  факультету проф. Фідлером, Віце-президентом проф. Шварце, координатором  міжнародних проєктів та  співпраці  проф. Офферманном, представниками ERASMUS офісу. Кащенко Т.О. та Брідня Л.Ю. представили роботу архітектурного факультету КНУБА, зокрема, в період повномасштабної  агресії.   Продемонстрували  студентські  конкурсні  та курсові проєкти з  відбудови України.
Цікаво було  ознайомитись із структурою  та  особливостями  організації кампусу  університету,   відвідати лабораторію будівельних матеріалів та конструкцій. Була можливість  бути  присутніми на заняттях з практики використання роботизованих механізмів на  будівництві та 3D  принтингу.

Презентація проєкту модульної будівлі з  використанням програми UnrealEngine.

Лабораторія будівельних матеріалів та конструкцій

Також взяли  участь участь в презентації архітектурних  студентських проєктів  Modul SA2 Umnutzung Büro- und Gewerbegebäude zu Wohnraum під  керівництвом  проф. Фідлера  та  проф. Ленца, відвідати  лекцію з архітектурних  конструкцій “Проєктування плоских  дахів» та  семінар Маркуса Діема, компанія  EPEA, “The cradle to cradle design principle applied to architecture”. Отримали сучасну методичну літературу для  архітектурного проєктування.
Взяли участь у зустрічі з викладачами факультету архітектури і будівництва і Факультету інформаційних технологій з вивчення і застосування програми  UnrealEngine на прикладі    проєкту модульної  будівлі. Архітектурна  частина проєкту розроблена зокрема студентками  КНУБА, які навчалися з програмою ERASMUS+  : Вінічук  Софія, Міусова Дарина.

Заняття з практики використання роботизованих механізмів на  будівництві

Зустріч з деканом  факультету проф. Фідлером.

Під час зустрічей на факультеті передали  сертифікати  викладачам  Університету прикладних наук, які  брали участь в конференції  «Сучасна  архітектурна освіта-2023», що проводилась на  архітектурному факультеті КНУБА, та  запросили викладачів та студентів факультету до участі в наступних наукових конференціях КНУБА.

Висловлюємо щиру подяку Університету прикладних наук м. Любек за організацію продуктивної професійної програми візиту, який став наступним кроком у науковій,  академічній та   творчій  співпраці університетів.

Матеріал  підготували:
Кащенко  Тетяна  Олександрівна, кандидат  архітектури, доцент  кафедри  архітектурного проєктування  цивільних  будівель і споруд КНУБА
Брідня  Лариса Юріївна, кандидат  архітектури,  доцент  кафедри  архітектурного проєктування  цивільних  будівель і споруд КНУБА