Інтерв’ю

ІНТЕРВ'Ю

ЛЕДАРЯМ ТУТ НЕ МІСЦЕ!

           Наші випускники завжди знаходять собі роботу до душі, адже будівництво в країні продовжується безперервно. Тому й не дивно, що рік у рік Університет повністю виконує державне замовлення з підготовки фахівців на всіх формах навчання. Роботу випускникам пропонують провідні будівельні організації та фірми України: ПАТ ХК «Київміськбуд», Корпорація «ДБК-Житлобуд», ПАТ «Київпроєкт», Група компаній «Альтіс-Холдинг», ПрАТ «Будінженермережа -5», ХК «Ліко-холдинг», ХК

«Енергомонтажвентиляція», Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд», Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська», Акціонерне товариство «Київметробуд» та інші.
      «Архітектура і Будівництво» вирішила запитати у колишніх випускників: Що вони думають про Альма-Матер, чи пам’ятають вихованці своїх педагогів, чи задоволені освітою, яку отримали в КНУБА. Читайте!

НАМ ВІДБУДОВУВАТИ  МІСТА

 

ТАМАРА, випускниця 1999 року 

     Я випускниця КНУБА. Понад 20 років працюю в сфері проектування, і мушу сказати, що мій навчальний заклад є найкращим в Україні в своїй галузі. Постійно співпрацюю з молодшими колегами, які теж є випускниками КНУБА, і бачу стабільно високий рівень тих, хто хоче вчитися і здобувати знання.

     Багато разів згадувала, що під час навчання не розуміла, навіщо вчити той чи інший предмет…А професійне життя доводило, що все, чому навчили в універі, знадобиться.

     Звісно, ледарям тут не місце: заклад технічний, навчатися складно. З моменту, як завершила навчання, в універі багато чого змінилось. При відвідуванні спостерігається, що іде розбудова, в головному корпусі зробили ремонт і відкрили зимовий сад…

     Наш фах дуже потрібний країні, нам відбудовувати наші міста, тому бажаю КНУБА побільше талановитих вступників!

 

БОГДАНвипускник 2022 року

      Закінчив магістратуру КНУБА минулого року, працюю за спеціальністю. Здобутих під час навчання знань і умінь нині вистачає для професійної діяльності,  успішного виконання службових обов’язків.

      Під час карантину й локдауну в університеті було організовано дистанційне навчання в Org-2 Moodle та в Microsoft Teams. Дякую колективу викладачів університету за їх відданість справі і любов до професії!

 

СВІТЛАНАвипускниця 2015 року

      За роки навчання у КНУБА отримала великий досвід і навички роботи з різних дисциплін. Дякую викладачам, що вони не лише навчають студентів, а й є друзями на тернистому шляху вихованців. Хочеться зазначити викладачів: Т.А.Гончаренко, А.О. Білощицький, М.В.Руденко, О.В. Доля, А.В.Панібудьласка, О.А.Щербина.

 

ЯРОСЛАВвипускник 2017 року

       Я навчався на 5 курсі ФУПП за спеціальністю МБГ. Шкодую, що це були лише 1,5 роки замість 5.5 років. КНУБА – третій освітній заклад, де я отримував вищу освіту. І він є найкращим від усіх!

       Окрема вдячність декану ФУПП Мамедову Алі Махмудовичу за його величезний внесок у розвиток факультету і кожного студента особисто. Завдяки йому випускники з легкістю стають фахівцями, професіоналами, яким не важко знайти роботу за спеціальністю. Лише за 3 місяці навчання я познайомився з багатьма чудовими людьми, швидко зміг влаштуватися до будівельної компанії  «К.А.Н Девелопмент»

АНДРІЙ, ОЛЬГА, випускники 2019 року

      …  Те, що ми навчалися в КНУБА, дає впевненість роботодавцю, що ми –  гарні спеціалісти навіть без великого досвіду в будівництві.

      Вдячні викладачам, які є професіоналами, практиками, вміють використовувати знання, а не тільки читати лекції. Якщо є бажання стати кваліфікованим спеціалістом – звернись до працівників закладу. Кожен співробітник КНУБА, від методиста до декана,  допоможе тобі їм стати!

     Велика вдячність факультету за кваліфікацію, глибокі знання зі спеціальності!

ДМИТРО, випускник 2021 року

      Перевага КНУБА – великі світлі амфітеаторні аудиторії, велика кількість навчального обладнання, висококваліфіковані викладачі! Гуртожитки поблизу університету в тихому, незагазованому місці… Є можливість подовше поспати, збігати додому перекусити або за конспектом… І навіть в пандемію зручно… І все це – через стадіон, навколо якого прекрасна територія, власний критий спортивний комплекс із тренажерними залами і великим басейном. Він – окраса і місце притягання всього мікрорайону.

ОЛЕКСІЙ, випускник 2018 року

      Недавно вів бесіду зі  студентами про застарілу навчально-методичну базу. І дивуюся! Як, сумлінно навчаючись, можна не знати такі програми як Autocad, Revit, Archicad. Розрахунок металевих, дерев’яних та залізобетонних конструкцій за допомогою програмних комплексів ПК Ліра-САПР, ПК SCAD. Викладачі будівельного факультету – професіонали своєї справи, які постійно підвищують кваліфікацію та щедро діляться нею зі студентами. Дякую викладачам БФ!!! Ви найкращі!!!

 ДЕНИСвипускник 2010 року

 

      Закінчив КНУБА 12 літ назад. Менеджмент організації. Коли проходили практику у логістичній компанії, то здобув неймовірний досвід як з теоретичної, так і з практичної діяльності! Це дало можливість відкрити власне підприємство і досліджувати нові ринки підприємницької діяльності. Бажаю викладачам міцного здоров’я та терпіння у вихованні майбутніх спеціалістів!

МАКСИМ, випускник 2021 року

      В університеті є всі необхідні для навчання ресурси, безкоштовний Wi-Fi, гарне технологічне забезпечення та велика кількість розеток для ноутбуків, бібліотека, читальна зала. Також є можливість отримати подвійний диплом, навчання за програмою Erasmus.

      Окремим пунктом хотілось би відмітити гарний спортзал, сучасний басейн, з професійними викладачами і великою кількістю інвентаря. Якщо ви не вмієте плавати, рекомендую записуватись саме на плавання, де вас не лише вчитимуть плавати на неглибокій частині басейну, а й поставлять правильну техніку плавання.

                                                                                                                                                    І.Геращенкова, редактор

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram