НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища. Результати конкурсу «КОНЦЕПЦІЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЗРУЙНОВАНОЇ САДИБНОЇ ЗАБУДОВИ ЗА УЧАСТЮ МАЙБУТНІХ МЕШКАНЦІВ»

У листопаді – грудні 2022 р. кафедра містобудування Київського національного університету будівництва і архітектури за сприянням деканату архітектурного факультету та ректорату КНУБА та за підтримки Архітектурної Палати Національної спілки архітекторів України організувала і провела конкурс для студентів і аспірантів архітектурно-будівельних спеціальностей на тему: «КОНЦЕПЦІЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЗРУЙНОВАНОЇ САДИБНОЇ ЗАБУДОВИ ЗА УЧАСТЮ МАЙБУТНІХ МЕШКАНЦІВ».

Конкурс проводився на волонтерських засадах задля допомоги громадянам України, що втратили свої помешкання через повномасштабне вторгнення російської федерації у 2022 році. Мета конкурсу полягала в розробці концептуальних рішень садибних будинків, які б їх майбутні власники могли звести самотужки з допомогою сусідів (методом народного будівництва).

39 студентів з Київського національного університету будівництва і архітектури та Національного університету «Львівська Політехніка» розробили 26 проектів за завданням конкурсу.

Журі, до складу якого увійшли визнані у своїй царині фахівці, визначило переможців конкурсу.

Серед переможців конкурсу – студентки групи АРХ-65 кафедри Дизайну архітектурного середовища: Петренко Анна Олександрівна та Чапленко Уляна Юріївна. Вони отримали дипломи І ступеня.

Дипломи ІІ ступеня отримали студентки групи АРХ-65, кафедра Дизайну архітектурного середовища, Денисенко Анна Василівна і Масловець Альона Олексіївна.

Крім цього, лауреати та деякі інші учасники, відібрані членами правління Національної спілки архітекторів України, які входили до складу журі конкурсу, отримали право виставити свої роботи на щорічному огляді-конкурсі НСАУ в спеціальному розділі. Автори проектних пропозицій, що будуть нагороджені відзнаками НСАУ, матимуть переваги при вступі в Національну спілку архітекторів України.

Найближчими днями лауреати отримають дипломи, а інші учасники сертифікати конкурсу.

Кафедра та її викладацький склад пишаються здобутками своїх студентів.