НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища в об’єктиві Студентської Ради КНУБА

У понеділок, 27 лютого 2023 року, студенти та викладачі Київського національного університету будівництва і архітектури повернулися до навчального процесу у змішаній формі.
Перший курс приступив до роботи над проектом СУЧАСНА АРХІТЕКТУРНА ФОРМА В ІНТЕР’ЄРІ (ВИВЧЕННЯ І ХУДОЖНЬО-КОНСТРУКТОРСЬКА РОЗРОБКА) ОБ’ЄКТИ ПРЕДМЕТНОГО ДИЗАЙНУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРАНСФОРМАЦІЇ.

На першій парі студенти презентували метрів сучасного дизайну, їх знакові розробки, що стали ключовими об’єктами предметного дизайну сьогодення. Для студентів та викладачів кафедри ДАС вже є звичними гості, що цікавляться не тільки результатами сумлінної студентської праці, а й процесом.

Цього разу процес презентації та виступу студентів мали можливість оцінити та зафільмувати члени Студентської Ради з групи АРХ-14 (Б).

Студенти не лише зафільмували епізоди навчального процесу, але й взяли невеличкі інтерв’ю в однієї з наших студенток – Бернацької Катерини з групи АРХ-16, та у завідувача кафедри Дизайну архітектурного середовища, доктора архітектури, професора Тімохіна Віктора Олександровича.

Матеріали надані студентами групи АРХ-14 (Б) Захаровою Юлією та Полянським Ярославом. Дякуємо нашим гостям за їх час та увагу! І запрошуємо на майбутні пари!