Новини,  НОВИНИ АРХ

Кафедра Дизайну архітектурного середовища. Захисти магістерських атестаційних робіт

23 та 24 травня 2023 року відбулися захисти магістерських атестаційних робіт. Захисти проходили онлайн на платформі Zoom.

Голова атестаційно-екзаменаційної комісії, професор Абизов Вадим Адільєвич, відмітив актуальність обраних магістрантами тем в рамках відбудови України. До захисту були представлені проекти відбудови дитячого садку в смт. Макарів, ветеринарного комплексу в м. Києві, аеровокзалу поблизу смт. Гостомель, а також підземного вокзального комплексу в Київській області.

Переважна більшість магістрантів отримали оцінку “відмінно”, а також рекомендацію до вступу в аспірантуру.

Кафедра вітає новоспечених магістрів архітектури та бажає їм успіхів в подальшому саморозвитку.