Стейкхолдери КНУТД
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ДИЗАЙН» В КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕХНОЛОГІЙ І ДИЗАЙНУ (2023)

26 червня 2023 року о 10.00 в Київському національному університеті технологій і дизайну відбулася онлайн-зустріч викладачів, аспірантів та стейкхолдерів декількох ЗВО, які готують здобувачів за спеціальністю 022 «Дизайн». Обговорювалися результати навчання у 2022/2023 навчальному році за освітньо-науковою програмою «Дизайн» третього освітнього рівня (доктор філософії).

Були заслухані доповіді викладачів ОНП; пропозиції здобувачів ступеня «доктор філософії», а також пройшло обговорення за участю стейкхолдерів, одним з яких виступила доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну КНУБА Третяк Юлія Вікторівна. Також у зустрічі взяли участь Юр М.В., доктор мистецтвознавства, професор, проректор КДАДПМіД ім. М.Бойчука; Лагода О.М., доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри дизайну тканин та одягу ХДАДМ; Аглеулін Р.М., доктор філософії, доцент кафедри дизайну інтер’єру і меблів КНУТД, провідний дизайнер інтер’єру та меблів компанії «Nenov furniture».

Модератором заходу виступила Кротова Тетяна Федорівна, доктор мистецтвознавства, професор кафедри мистецтва і дизайну костюма. Також від КНУТД в обговоренні взяли участь Калина Лівіанівна Пашкевич, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри мистецтва та дизайну костюма та інші.

Підсумками зустрічі стали питання вдосконалення ОНП «Дизайн» у вищезазначених ЗВО, зокрема, співвідношення теоретичної та практичної складової освітньої програми для аспірантів-дизайнерів.