Дизайн-практика на платформі Острів
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – СТУДЕНТИ 3 КУРСУ БАКАЛАВРАТУ ТА 1 КУРСУ МАГІСТРАТУРИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» УСПІШНО ПРОЙШЛИ ПЕРЕДДИПЛОМНУ ВИРОБНИЧУ ДИЗАЙН-ПРАКТИКУ НА ПЛАТФОРМІ «ОСТРІВ»

Під час переддипломної виробничої дизайн-практики, що проходила з 01.06.23 по 04.07.23, на науково-мистецькій платформі «Острів», під керівництвом Романа Саха, студенти-дизайнери 3 та 5 курсів брали участь у розробці благодійних проєктів облаштування приміщень різного призначення. Зокрема, студенти групи ДН-51 Багнюк Кароліна, Гора Анастасія, Толстеньов Володимир та Топчій Анастасія розробляли проєкти найпростіших укриттів, які планують розміщувати в підвальних приміщеннях житлових будинків Солом’янського району м. Києва. Команда студентів-магістрів здійснила натурне обстеження об’єктів, обміри, кроки, взяли участь в обговоренні вимог та концепції створення проєктного рішення. Була проведена зустріч з мешканцями будівлі, де планується реконструкція підвалу. За години практики також були виготовлені необхідні креслення, 3D-модель приміщення, макет та візуалізації.

Дякуємо платформі «Острів» та Роману Саху за можливість, яка надається студентам, в межах виробничої дизайн-практики виконати актуальні та дуже важливі для країни і міста проєкти, здобути професійні навички роботи з використанням новітніх технологій моделювання.