Меблеві технології
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ ПП ВКФ «МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ» (2023)

04 жовтня 2023 року відбулась зустріч студентів спеціальності 022 «Дизайн» зі стейкхолдерами – представниками приватного підприємства «Виробничо-комерційна фірма «Меблеві технології» (директор Завальнюк А.П.). ПП ВКФ «Меблеві технології» з 1998 року успішно працює на українському ринку і є одним з лідерів з продажу комплектуючих для виготовлення меблів та задовольняє самі вимогливі  запити в створенні сучасних меблів, пропонуючи високоякісні комплектуючі від лідерів європейського ринку меблів: CLEAF, BLUM, EUROCOMPONENTI, INOXA, MOBILCLAN, VOLPATO, CAMAR, O.M.M., TERNO, CAIMI, GIUSTI, CITTERIO GIULIO, PAMAR, JULIANI, FURNIPART, BESANA, DOMUS LINE, FITART MIXAL, EFFEGIBREVETTI, GOLLINUCCI, ATIM, HAFELE, PERMO, DUPONT, REHAU, ELLETIPI, SYSKOR, B.ARREDO, FREELINE, AGOFORM, BELNET, INNOVUS, ANSELMI, CELEGON, LAMBERT, PASINI, REGUITTI, JADO. Окрім меблевої фурнітури, фірма є поставником послуг з порізки, кромкування, присадки та інших послуг, необхідних для виробництва меблів.

Темою зустрічі була «Інновації у виробництві корпусних меблів і фурнітури», на якій провідний менеджер Бистроновський В’ячеслав та продакт-менеджер Пиріг Данило представили і обговорили зі студентами 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» технологічний процес виготовлення корпусних меблів; процес підбору та комплектування фурнітурою замовлення; презентацію новинок провідних виробників фурнітури, зокрема, продукції компанії BLUM, а також провели екскурсію по виробничому комплексу та шоуруму.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн», оскільки важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. Подяка висловлюється також доценту кафедри дизайну Щеглову С.П. за організацію цієї зустрічі в межах своїх дисциплін «Дизайн-проєктування» та «Основи конструювання меблів».