Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Кафедра водопостачання та водовідведення провела профорієнтаційну зустріч зі студентами коледжу, майбутніми абітурієнтами.

У Остерському коледжі будівництва та дизайну відбулась профорієнтаційна зустріч зі студентами коледжу, майбутніми абітурієнтами.

10 квітня 2023 року, асистент кафедри Водопостачання та водовідведення КНУБА, Любенко Володимир відвідав Остерський коледж будівництва та дизайну, що розташований у м. Остер Чернігівської області.

У рамках профорієнтаційного заходу майбутнім абітурієнтам була надана інформація про умови навчання та підготовку фахівців у Київському національному університеті будівництва та архітектури, зокрема переваги спеціальностей факультету інженерних систем та екології.

Студентів запрошено відвідати майбутні дні відкритих дверей та інші просвітницькі заходи, що відбуваються у КНУБА.

З керівництвом коледжу обговорили можливості щодо подальшої співпраці.

Дякуємо, Поляк Оксані Петрівні, директору Остерського коледжу, за теплу зустріч, організацію та підтримку в проведенні даного заходу.

Любенко Володимир, кафедра Водопостачання та водовідведення КНУБА