НОВИНИ КНУБА

Кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій запрошує на семінар «Практичне використання ВІМ інтеграції ЛіраСАПР з іншими будівельними програмами»

Відповідно до Угоди про співпрацю між Тов Ліра САПР та КНУБА від 1.12.2022 за ініціативи завідувача кафедри ЗБК, проф. Олександра Журавського, вченого секретаря кафедри ЗБК, доцента Віри Колякової та за підтримки декана будівельного факультету, проф. Григорія Іванченка, запрошуємо здобувачів вищої освіти та всіх бажаючих взяти участь в Міжнародному семінарі на тему: «Практичне використання ВІМ інтеграції ЛІРА-САПР з іншими будівельними програмами», доповідач, директор представництва ТОВ Ліра-САПР в Грузії, Олександр Лазарев.

Співорганізатор семінару – компанія «LiraLandGEO»., м. Тбілісі (Грузія)

!!! Семінар відбудеться 24.05.2023 о 15.20 в дистанційному форматі  на платформі ZOOM.

Приєднатись до конференції Zoom:

Код доступу: 974311

Вчений секретар кафедри ЗБК