НОВИНИ КНУБА

КНУБА допомагає спільноті Маріупольського університету

Маріупольський державний університет вже понад рік працює в Києві. Цьому передували окупація рідного міста та втрата матеріально-технічної бази: ворожими ракетами були пошкоджені усі навчальні корпуси.

У важких умовах на допомогу освітянам з Маріуполя прийшли колеги з Київського національного університету будівництва і архітектури. Ректор КНУБА Петро Куліков гостинно прийняв академічну спільноту.

Співробітники, викладачі та студенти Маріупольського університету отримали у розпорядження  четвертий  навчальний  корпус  київського ЗВО. На його базі вони змогли відновити роботу та організувати гуманітарний штаб для допомоги маріупольцям. Нині у будівлі МДУ тривають активні ремонтні роботи, з якими університету допомагає відновлюватися Європейський Союз.

Окрім корпусу, представники Маріупольського університету отримали змогу проживати у гуртожитку КНУБА, що розташований поряд із місцем роботи та навчання. Співробітники університету можуть вільно відвідувати наукову бібліотеку та спортивний комплекс КНУБА, а також  використовувати актову залу для власних потреб.

Я щиро вдячний Петру Кулікову – доброму другу Маріупольського університету. У важкий час він виказав підтримку колективу незламного вишу своєю готовністю надати усе необхідне для нашої злагодженої роботи. Щодня ми докладаємо зусиль для втілення у життя амбітних планів і надійна підтримка від однодумців допомагає це робити ефективніше. Разом із КНУБА ми реалізуємо багато спільних проєктів на благо України

– ректор МДУ Микола Трофименко.

Сьогодні університети роблять кроки до кращого майбутнього. У межах програми імені Фулбрайта МДУ і КНУБА розробили магістерську освітньо-професійну програму «Менеджмент міжнародних інфраструктурних проєктів», на яку абітурієнти зможуть вступити вже цього року. Вона сприятиме відбудові нескореної країни після Перемоги.