Наша гордість

КНУБА – переможець Х Міжнародного конкурсу проєктів

Київський національний університет будівництва і архітектури разом з університетами-партнерами переміг у X Міжнародному конкурсі проєктів, що відбувся у Львові в рамках відзначення «Міжнародного дня Проєктного менеджера». В КНУБА  розробили та подали для розгляду актуальний проєкт. Представляв його студент денної форми навчання Сукач Андрій, студент-магістрант спеціальності «Менеджмент. Управління проєктами» факультету автоматизації інформаційних технологій. Вітаємо Сукача Андрія, керівника проєкту професора Бушуєва Сергія та координатора проєкту від нашого університету професора Бондар Олену.

Усіх учасників проектної групи також було нагороджено іменними дипломами. В єдності наша сила! Прямуємо до нових перемог!