НОВИНИ КНУБА

КНУБА – переможець Х Міжнародного конкурсу проєктів

Київський національний університет будівництва і архітектури разом з університетами-партнерами переміг у X Міжнародному конкурсі проєктів, що відбувся у Львові в рамках відзначення «Міжнародного дня Проєктного менеджера». В КНУБА  розробили та подали для розгляду актуальний проєкт. Представляв його студент денної форми навчання Сукач Андрій, студент-магістрант спеціальності «Менеджмент. Управління проєктами» факультету автоматизації інформаційних технологій.

Вітаємо Сукача Андрія, керівника проєкту професора Бушуєва Сергія та координатора проєкту від нашого університету професора Бондар Олену. А також висловлюємо гордість та подяку учасникам Консорціуму: Національному університету «Дніпровська політехніка», Львівському державному університету безпеки життєдіяльності, Харківському національному університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Усіх учасників проектної групи також було нагороджено іменними дипломами. В єдності наша сила! Прямуємо до нових перемог!!!

Прес-служба КНУБА