НОВИНИ КНУБА

КНУБА продовжує активно співпрацювати із захисниками України, день за днем наближаючи нас до перемоги!

У період з 10 до 25 травня 2023 року Центром з питань забезпечення якості освіти Київського національного університету будівництва і архітектури організовано курси підвищення кваліфікації за програмою «Будівництво та експлуатація будівель та споруд» та разом з провідними науково-педагогічними працівниками університету проведено навчання для спеціалістів Головного центру капітального будівництва, реконструкції та закупівель Державної прикордонної служби України.

Метою цього заходу було підвищення якості теоретичних знань з питань законодавчої бази будівельної галузі, архітектури та благоустрою територій, вимог до будівель і споруд, енергоменеджменту в будівництві, технічного обслуговування і регламенту інженерних систем, охорони праці, техніки безпеки і пожежної безпеки в будівництві.

Важливо підкреслити те, що слухачі стали більш обізнані в сучасному законодавстві, інноваційних напрямках розвитку будівельної галузі країни.

У процесі підготовки розглянуто комплекс теоретичних та практичних занять, які допоможуть спеціалістам якісно виконувати поставлені перед ними задачі. Адміністрація та науково педагогічний колектив КНУБА й надалі готові до співпраці із захисниками України для досягнення перемоги!

Центр з питань забезпечення якості освіти КНУБА