Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА у квітні

Починається квітень. Цей місяць називають провісником  літа, приходить тепло, хоча ночі ще прохолодні. Це – час розквіту природи. Вночі можливі приморозки, та все ж у квітні розпочинається справжня весна.

Починається місяць з чудового свята – Дня сміху, 1 квітня. Цей День не внесений у жодні календарі знаменних дат і всенародних свят, але його можна вважати міжнародним, адже він відзначається і в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході. Також 1 квітня святкуємо Міжнародний день птахів. День цей проходить у рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

Проте, День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією, в час в очікування пернатих розвішуються шпаківні та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.

2 квітня в університеті пройде психологічний тренінг “Кібербулінг”, проводиться спільно з представниками центру сім’ї Солом’янського району.

З  3 по 5 квітня в архітектурному корпусі триватиме виставка «Тиждень дизайну».

Багатий на події день 4 квітня.

Цього дня в Україні пройде Міжнародний день освіти в питаннях мінної небезпеки.

У КНУБА – Круглий стіл до Дня геодезиста, організований факультетом ГІСУТ.

Також 4 квітня відзначають Міжнародний день інтернету і День веб-майстра.

4 квітня в Україні – Всесвітній день здоров’я. В КНУБА до цього дня  проходитиме загальноуніверситетська руханка, спортивні змагання. Запрошуються всі охочі.

Тим паче, що спортивні свята триватимуть. 6 квітня відзначатимемо Міжнародний день спорту, Всесвітній день настільного тенісу, а також Всесвітній день фізичної активності.

На будівельному факультеті суперактивно працює студрада. 8 квітня  студенти запланували фан-зустріч з гуртом Schmalgauzen в Актовій залі КНУБА, 12 квітня  – турнір з «Еліас» в KNUCA HUB, 19 квітня – вечір «Мафії» теж у KNUCA HUB, 28 квітня – вечір «Презентацій».

Не забуваймо й про Всесвітній день рок-н-ролу. Його відзначають теж 12 квітня. Рок-н-рол (від  англ. rock and roll або rock ’n’ roll — «качайся і крутись») — жанр, який здійснив переворот в музиці й танцях у Сполучених Штатах в кінці 1940-х — на початку 1950-х років. І популярний до сьогодні.

З 11 по 15 квітня в університеті проходитимуть години спілкування з практичними психологами на тему «Синдром емоційного вигорання, як зберегти себе, допомагаючи  іншим». 

18 квітня в Україні проходитиме Міжнародний день пам’ятників і видатних місць та День пам’ятників історії й культури. Важлива дата, адже відомо, що в Україні зруйновано понад 380 пам’яток культури і як мінімум 30 музеїв.

19-20 квітня студенти планують відвідати притулок для тварин з гуманітарною допомогою братам нашим меншим.

20 квітня – в Україні пройде День довкілля. У КНУБА вже почали висадку дерев.

З 21 по 27 квітня КНУБА візьме участь в Міжнародному  воркшопі «Integrated Urban Development Planning in Academic Curricula» за участю Бранденбурзького ТУ, ТУ Кайзерслаутерн, ТВШ Любек.

22 квітня в університеті пройде презентація проектів, виконаних за програмою «Подвійний диплом».

23 квітня будемо відзначати Всесвітній день книги та авторського права.

26 квітня – Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. В університеті пройдуть заходи, присвячені річниці трагедії в Чорнобилі.

З 28 по 30 квітня КНУБА візьме участь у Воркшопі «Drohobych Level Up I», організатор – DAAD Україна (м. Дрогобич).

З квітня по травень запланована участь у I турі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт.

А також щоп’ятниці всіх охочих запрошують на Архітектурні п’ятниці, як проходять в холі цього факультету.

Бажаємо всім успішного і спокійного  квітня!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram