Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА започаткував співпрацю з Казахським національним університетом спорту

Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА) послідовно розширює міжнародну взаємодію з університетами Центральної Азії – започаткована співпраця з Казахським національним університетом спорту (КНУС). Меморандум про взаєморозуміння між закладами підписали під час візиту ректора КНУБА Олексія Дніпрова до Астани в межах участі в Літній школі штучного інтелекту.

Співпраця між двома профільними університетами спрямована на розвиток спільних освітніх і наукових проєктів у сфері фізичної культури та спорту. 

У КНУБА діє одна з найстаріших в Україні кафедр фізичного виховання і спорту, яка готує фахівців за спеціальністю А7 Фізична культура і спорт.

Казахський національний університет спорту – провідний спортивний заклад вищої освіти Казахстану, який готує викладачів фізичної культури, тренерів спортивних шкіл, фітнес-тренерів, інструкторів ЛФК, ​​працівників фізкультурно-оздоровчих та реабілітаційних центрів, спортивних менеджерів та управлінців для профільних відомств, організаторів масових спортивних заходів.

Нагадаємо, під час візиту ректора КНУБА Олексія Дніпрова до Республіки Казахстан підписано Меморандум про взаєморозуміння з Міжнародним університетом інформаційних технологій.

Також, цього року відбулися візити делегацій КНУБА до Азербайджанської Республіки, до Королівства Марокко та зустріч із низкою посольств. Зокрема, з послом Азербайджану, послом і низкою урядових організацій Японії та послом Індонезії.