КНГІГ Абітурієнтам

КОНКУРС ПІД ЧАС ЗАГРОЗИ ЕПІДЕМІЇ

Шановні абітурієнти!
У зв’язку з розпорядженням Кабінету Міністрів України про заходи, які необхідно прийняти через загрозу епідемії короновірусної інфекції, кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА інформує про неможливість проведення пробного творчого конкурсу з Графіки-креслення 2020 у загально прийнятому форматі, а саме очно.
Ми розуміємо на скільки це важливо для Вас, і що Вам необхідна перевірка знань, отриманих раніше. Абітурієнтам важко самостійно опановувати графічний матеріал в умовах карантину. Отже, ми намагаємося працювати разом з Вами і допомагати вам творити, працювати та втілювати свої мрії дистанційно.
Запрошуємо Вас прийняти участь у творчому конкурсу з Графіки-креслення, який пропонуємо провести заочно. Для виконання графічної роботи пропонуємо обрати будь-які два варіанта із представлених десяти. Роботи можна буде передати на кафедру нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА одразу ж після завершення карантину для перевірки та визначення переможців.
Бажаємо успіхів і міцного здоров’я!